Лудогорец завърши 1:1 срещу чешкия Млада Болеслав в последната си

...

Лудогорец направи 1:1 в последната си контрола в Турция

Лудогорец приключи 1:1 против чешкия Млада Болеслав в последната си контрола от лагера в Турция.

Отборът на Георги Дерменджиев поведе в резултата в 14-а минута с попадение на Бърнард Текпетей. Той беше изведен с дълъг пас от вратаря Серджио Падт. Млада Болеслав изравни в 32-а минута, когато Ладра се разписа в опразнената врата. Той наказа.

През втората част чешкият тим беше по-активен и имаше по-добри обстановки да стигне до успеха. В 79-а минута гредата избави Лудогорец след удар на Бурян, а при добавката вратарят Слуга извади удара на Яво.

„ Доволен съм от цялостното показване на тима, потребен лагер. Готови сме на към 70 % физически. Методий Стефанов ще продължи тренировки с първия тим. Очаквам нов състезател, само че не мога да кажа по кое време тъкмо ще пристигна “, разяснява Дерменджиев пред „ Диема Спорт “.

Разградчани си потеглят от Турция с баланс от три победи, едно тъждество и една загуба. Утре по обяд отборът идва в София с постоянен полет от Анталия.

Лудогорец започва пролетния полусезон другата събота с мача за Суперкупата на България против.
Източник: flashnews.bg