Лудогорец загуби с 0:1 от Бетис в Лига Европа и

...

И ВАР не спаси Лудогорец срещу Бетис

Лудогорец загуби с 0:1 от Бетис в Лига Европа и ще би трябвало да играе решителен мач против Рома в Италия, където ще търси продължение напред в шампионата. Гостите от Испания взеха решение срещата в Разград с прецизен изстрел на френския атакуващ халф Набил Фекир в 56-ата минута.

През първото полувреме тимът на Анте Шимунджа седеше по-добре на терена и пропусна три-четири благоприятни условия за гол пред вратата на " лос вердибланкос ". След почивката Бетис натисна газта и стартира да поглежда към вратата на българския първенец.

" Орлите " не престават да нямат победа против противник от Ла Лига, като загубата ги остави с актив от седем точки в групата.

В същото време гостите от град Севиля към този момент си подсигуряваха първото място и класиране за идната фаза. Пред Лудогорец се задава основен дуел в Рим.
Източник: marica.bg