Лудогорец U13 разгроми с 6:0 връстниците си от Етър (Велико

...

Лудогорец U13 разгроми с 6:0 Етър в контрола

Лудогорец U13 разгроми с 6:0 връстниците си от Етър (Велико Търново) в контрола, играна на един от терените в комплекса „Гнездо на орли“.

През първото полувреме шут от воле на Даниел Емилов срещна гредата. Голове обаче не паднаха и почивката пристигна при нулево тъждество.

През втората част разградчани подвигнаха темпото и означиха шест попадения. Два пъти се разписа Еди Дончев. Два гола вкара и евентуално ново попълнение на тима, за който треньорския щаб още не е взел решение. По един път за триумфа осъществиха Янислав Иванов и Стелиян Делчев.

Не съм удовлетворен от представянето през първото полувреме. Липсваше ни последният пас, а ритъмът и темпото на игра не бяха на равнище. През втората част тимът заигра на равнище и реализира изразителна победа, разяснява след края на срещата старши треньорът Милен Маринов.
Източник: novinata.bg