Локомотив (Русе) надигра гостуващия му Дунав (Батин) с 4:1 в

...

Локо с изразителна победа

Локомотив (Русе) надигра гостуващия му Дунав (Батин) с 4:1 в другарска среща. Бисер Георгиев откри резултата с глава след центриране в 7-ата минута. Той удвои 120 секунди след почивката, когато беше изведен самичък против вратаря. Дани Братоев направи резултата типичен в 59-ата минута. Десетина преди края, Димитров се възползва от блъсканица и вкара четвъртия гол. Съперникът осъществя дузпа в последните секунди на срещата. С положителни намеси се понравиха тримата вратари на „ железничарите “ – Александър Ангелов, Преслав Иванов и Златко Златев, който е и треньор на първите двама.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.