Локомотив (Москва) е поредният четвъртфиналист в турнира а Купата на

...

Локо разгроми Тамбов

Локомотив (Москва) е следващият четвъртфиналист в шампионата а Купата на Русия. " Железничарите " нямаха никакви проблеми с и стигнаха до триумф с 3:0. Защитникът и крилото означиха дебютните си голове с екипа на Локо, а в края се разписа и, който беше прецизен от дузпа.

До събота не се знаеше дали мачът въобще ще се състои. Тамбов беше изоставен от голям брой футболисти и даже имаше заплаха да не доиграе сезона. Старши треньорът на " вълците " призна, че отборът е почнал да се готви за гостуването в Москва едвам преди три дни.
Локомотив излезе напред в 27-ата минута с попадение на Пабло. Централният защитник изпревари след центриране от корнер и прати топката в мрежата. Домакините сътвориха още няколко чисти положения до почивката, които пропуснаха.

В 58-ата минута проби по десния фланг и достави съвършено подаване за Камано, а той нямаше по какъв начин да сбърка от няколко метра - 2:0. Третото попадение вкара Криховяк от дузпа, отсъдена за нарушаване против.