Литекс и дублиращият тим на ЦСКА 1948 завършиха 1:1 в

...

Ганаец лиши Литекс от победа срещу дубъла на ЦСКА 1948

Литекс и дублиращият отбор на ЦСКА 1948 приключиха 1:1 в мач от 31-ия кръг на Втора лига. Домакините откриха резултата посредством Александър Бучков след четвърт час игра. Лидерът в класирането не се съобщи и стигна до точката четири минути преди края на постоянното време. Автор на изравнителното попадение стана 23-годишният ганайски десен бек Кристофър Ачемпонг.

Равенството обезпечи преднина от 5 точки на Литекс пред съперниците му в борбата за оцеляване. “Червените ” пък са на върха с осем точки пред Етър, само че и мач повече.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.