Левски записа втора победа през сезона, след като се наложи

...

Стоянович започна с победа начело на Левски

Левски записа втора победа през сезона, откакто се наложи с 2:0 над Ботев (Враца) на стадиона в Монтана. Мачът беше дебютен за треньора на " сините " Славиша Стоянович и той го увенча с победа.
Столичани откриха рано - в 8`, след попадение на Станислав Костов. Те направляваха играта в първата половина на полувремето, след което малко отстъпиха самодейността на противника. Това бе още по-осезаемо след почивката, само че все пак " сините " затвърдиха класата си и в 85` Жерсон Кабрал подпечата триумфа на своя отбор с хубав гол.
Спечелените 3 точки в Монтана за малко направиха Левски водач в класирането. Тимът от " Герена " събра 7 точки и чака отговора на ЦСКА, които играят с Дунав. Ботев продължава да няма извоювана точка след третия си мач в Първа лига.
Повече за успеха на Левски над Ботев Враца четете в SportLive.bg .
Източник: actualno.com