Лацио постигна разгромна победа с 5:1 при домакинството на Киево

...

Лацио с разгромна победа за третото място в Серия А

Лацио реализира разгромна победа с 5:1 при семейството на Киево от 20-ия кръг на Серия А. По този метод „ римските орли “ излязоха краткотрайно на третото място в класирането преди изиграването на дербито сред Интер и Рома.

Лацио поведе в резултата в 23-та минута с гол на Луис Алберто.

Киево бързо изравни, откакто Лацио позволи доста груба неточност в отбрана, от която се възползва Пучарели, който не пропусна да вкара.

Милинкович-Савич върна задатъка на „ римските орли “ в 32-та минута.

Топ нападателят на Лацио Чиро Имобиле получи травма и бе заменен наложително в 34-та минута.

Милинкович-Савич осъществя своя втори гол в срещата в 68-та минута и направи резултата 3:1.

Четвъртото попадение за Лацио означи Бастос след асистенция на Нани в 83-та минута.

Именно Луиш Нани оформи крайния резултат в срещата с попадение в 86-та минута.

Лацио е трети с 43 точки, до момента в който Киево е 13-ти с 22 точки.

Сампдория се наложи с 3:1 при семейството на Фиорентина.

Фабио Куалиарела се отличи с хеттрик за домакините. Той се разписа в 30-та, 60 и 68-та минута.

Санчес означи почетното попадение за „ виолетовите “ в 80-та минута.

По този метод Сампдория се утвърди на шестото място в класирането с актив от 33 точки, до момента в който Фиорентина е 11-ти с 28 точки.

Кротоне без Александър Тонев в състава си реализира извънредно значима победа с 3:0 при гостуването на Верона, който им е директен съперник в битката за оцеляване.

Удинезе и СПАЛ приключиха 1:1, а Сасуоло и Торино също не съумяха да се победят – 1:1.

Болоня завоюва с класическото 3:0 против Беневенто.