Ланс нанесе първа загуба през сезона в Лига 1 и

...

Ланс нанесе първа загуба на ПСЖ

Ланс нанесе първа загуба през сезона в Лига 1 и изобщо от март насам на ПСЖ. Северняците взеха конфликта на върха в 17-я кръг с 3:1. По този метод беше съкратена и разликата до водача в класирането. Ланс има 40 точки и също единствено една загуба през сезона, ПСЖ – 44 точки.

Тимът на Франк Хайсе поведе посредством Пшемислав Франковски още в петата минута. Той излъга Донарума и прати топката в празната мрежа., изравниха единствено три по-късно чрез Юго Екитике.

В 28-ата минута Лоис Опенда още веднъж даде задатък на домакините. Опенда асистира и за третия гол, осъществен от Алексис Клод-Морис при започване на второто полувреме.

Килиан Мбапе записа цялостни 90 минути за ПСЖ, само че и това не оказа помощ на столичани. Те не бяха губили.
Източник: flashnews.bg