Кристиано Роналдо пропусна последния мач от футболното първенство на Саудитска

...

Първият сезон на Кристиано Роналдо в Саудитска Арабия завърши с контузия

Кристиано Роналдо пропусна последния мач от футболното състезание на Саудитска Арабия поради травма, а неговият тим Ал-Насър победи с 3:0 Ал-Фатех.

Португалският нападател реши да не седи на пейката след разочароващия завършек на първия си сезон в Саудитска Арабия, откакто се причисли към Ал-Насър през януари с контракт на стойност над 200 милиона евро.

38-годишният португалец приключи с 14 гола в 16 мача, като игра цялостни 90 минути във всеки мач, като се изключи равенството 1:1 с Ал-Етифак предишния месец, когато беше заменен в 84-ата минута, и в последния мач през вчерашния ден.

Ал-Насър не съумя да завоюва нито една купа този сезон и приключи на второ място в състезание, на 5 точки зад първенеца Ал-Итихад.