Кристъл Палас победи с 2:0 като домакин аутсайдера Шефилд Юнайтед

...

Кристъл Палас с ценна победа срещу Шефилд Юнайтед

Кристъл Палас победи с 2:0 като хазаин новобранеца Шефилд Юнайтед в среща от 17-ия кръг във Висшата лига на Англия.

Още в четвъртата минута столичани към този момент имаха задатък в резултата след попадението на Джефри Шлуп, който се възползва от групова неточност на гостите и прониза вратата им.

В спомагателното време на първата част " орлите " вкараха и второ попадение във вратата на Шефилд. То беше дело на Еберечи Езе след асистенция на Джеймс Макартър.

Така Кристъл Палас прекъсна серията си от пет следващи дуела без победа в шампионата и към този момент се намира на 12-то място с 22 точки.

" Остриетата " са на 20-та позиция във Висшата лига със единствено 2 извоювани точки и без нито един триумф през сезона.
Източник: fakti.bg