КЛИВЛАНД (AP) — Мортиз Вагнер имаше 22 точки, по-малкият му

...

Мориц Вагнер вкарва 22, резервите на Меджик са големи при победата над Кавс без Мач на звездите Мичъл

КЛИВЛАНД (AP) — Мортиз Вагнер имаше 22 точки, по-малкият му брат Франц добави 14 и Орландо Меджик се върна от почивката на Мача на звездите, с цел да победят Кливланд със 116-109 в четвъртък вечерта, донасяйки на Кавалиърс едвам третата им загуба в 21 мача.

Кавс, които са най-горещият тим в НБА от средата на декември, играха без водещ голмайстор и Мач на звездите Донован Мичъл.

Мичъл, който способства за издигането на Кливланд до второ място в Източната конференция, отпадна от неуточнено заболяване. 27-годишният състезател взе участие в надпреварата за 3 точки и игра в петия си мач на звездите предишния уикенд в Индианаполис.

Орландо изигра последните 22 минути без титулярния гард Джалън Съгс, който излезе в средата на третата четвърт с травма на главата и не се завърна.

Но запасите на Меджик се активизираха през второто полувреме, изключително аварийният гард Коул Антъни, който имаше 13 точки и шест асистенции за 18 минути, до момента в който зае мястото на Съгс.