КЛИВЛАНД (АП) — Хосе Рамирес удари хоумър с два ръна

...

Хосе Рамирес Хоумърс, Гардиънс побеждават Уайт Сокс с 4-0 в домакинския дебют на мениджъра Стивън Фогт след затъмнение

КЛИВЛАНД (АП) — Хосе Рамирес удари хоумър с два ръна — неговия номер 100 на Прогресив Фийлд — и Кливланд Гардиънс го последваха цялостното слънчево затъмнение, като завоюва домакинския дебют на първия управител Стивън Фогт с 4-0 над Чикаго Уайт Сокс в понеделник.

Три часа откакто почитателите скандираха „ Хосе, Хосе, Хосе, Хосе “, до момента в който слънцето беше блокиран от луната за няколко минути, Рамирес се включи в петия ининг против Брайън Шоу и оказа помощ на Пазителите да се подобрят до 8-2.

Това беше 174-ият гол на Рамирес, който го изпревари Ал Росен за най-вече трети бейзмен в историята на Кливланд.

Тристън Макензи (1-1) записа 5 2/3 ининга за Кливланд, с неочакван старт и най-хубав от 2011 година насам. четири попадения.

Уайт Сокс изпуснаха своя пети следващ резултат, с цел да паднат до 1-9. Те бяха затворени за четвърти път и означиха най-ниските за MLB 16 ръна, най-малкото на клуба в 10 мача от 1968 година насам.

Чикаго не беше доста по-добър на терена, позволи три греш...