Като цяло направихме добър мач. В първите геймове, може би

...

Треньорът на Монтана поздрави хебърци

Като цяло направихме добър мач. В първите геймове, може би до четвъртия, внимавахме доста за началния удар на Хебър и това ни носеше резултат. Не допускахме да изпаднем в серии. След това, в края на четвъртия гейм при 20:17 допуснахме извънредно дълга серия на съперника. Не можахме да излезем от тази обстановка. Но играхме тактически вярно. Ефектът, който търсих с включването на Денимир Димитров, даде резултат и нещата се движеха по проект. Но от време на време не всеки път това е задоволително да спечелиш, съобщи след загубата с 2:3 от Хебър треньорът на Монтана Дани Пеев.

Трябва да отдадем заслуженото на Хебър. Сравнявайки двата тима, те имат доста повече опит. Отделно е самочувствието, което имат от мачовете, които печелят, както и купата. Това дава успокоение в сложни обстановки. При нас в третия гейм имаше прибързаност, искахме да свърши, да затворим гейма, а той не свършваше, оттова изпуснахме нещата. Не бяхме със свежи глави. В тайбрека сбъркахме 1-2 офанзиви, имахме грешки и не стояхме толкоз добре, регистрира треньорът на северняците.
Източник: marica.bg