КАРСЪН, Калифорния (AP) — Лионел Меси вкарва във втората минута

...

Лионел Меси бележи в добавеното време и Интер Маями спасява равенството 1-1 с ЛА Галакси

КАРСЪН, Калифорния (AP) — Лионел Меси вкарва във втората минута на добавеното време след пас от Жорди Алба, а Интер Маями избави равенството 1-1 с ЛА Галакси в неделя вечерта.

Деян Йовелич вкара в 75-ата минута за Галакси, който беше покрай нанасяне на неочакван удар при започване на сезона на Меси и новата му мощна централа в МЛС, преди аржентинската суперзвезда да направи още една магия с Ел Ей до 10 индивида.

След като извърши поредност от подавания с Алба, неговия дълготраен съотборник в Барселона, Меси се плъзна напред и нанесе удар в покрива на вратата над вратаря на Галакси Джон Маккарти.

Голът наелектризира шумната аудитория на първия гостуващ мач на Маями за сезона. Хиляди почитатели носеха фланелки на Меси измежду присъстващите 27 642 – връх за мач от постоянния сезон на Galaxy на техния крайградски стадион.

Интер Маями е главен любимец за доминиране в MLS този сезон, откакто сплоти Меси и Луис Суарес дружно с други някогашни звезди на Барса Серхио Б...