Капитанът на Англия Хари Кейн влезе в историята на Бундеслигата,

...

Хари Кейн влезе в историята на Бундеслигата след четвърти хеттрик при огромната победа на Байерн

Капитанът на Англия Хари Кейн влезе в историята на Бундеслигата, като стана първият човек, отбелязал четири хеттрика в дебютен сезон, до момента в който Байерн Мюнхен победи едва Майнц 8 -1.

Кейн вкара след 13 минути, в добавеното време на първото полувреме и 20 минути след сигналния сигнал, с цел да увеличи сметката си за сезона до 30 гола в лигата, като в този развой изравни върха на Уве Зеелер в първия акция в най-хубавия дивизион на Германия.

Леон Горецка си оказа помощ да удвои и голове на Томас Мюлер, Джамал Мусиала и резервата Серж Гнабри, с Надием Амири, който отговори за гостите, приключиха победа, която улесни Байерн назад седем точки от водача Байер Леверкузен, който е хазаин на Волфсбург в неделя.

Първият състезател, отбелязал четири хеттрика в първия си сезон в Бундеслигата...