Каляри не спира да изумява с представянето си от началото

...

Магически обрат върна Каляри в Топ 4

Каляри не стопира да изумява с представянето си от началото на сезона в Серия " А ". Тимът от Сардиния направи необикновен поврат от 1:3 до 4:3 против Сампдория в финален мач от 14-ия кръг и се върна на 4-ото място, на което за малко се намираше Рома. Двайсетина минути преди края всичко изглеждаше решено в интерес на гостите от Генуа, откакто ветеранът Фабио Куаляреала вкара втория си гол и тимът му поведе с 3:1. Финалният взлом на Каляри обаче донесе три попадения във вратата на Емил Аудеро. Първите две от тях заби Жоао Педро, а огромният воин беше резервата Алберто Чери, който влезе в добавеното време и в 96-ата минута с глава осъществя гола на успеха.
МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА СТАТИСТИКА ОТ МАЧА КЛАСИРАНЕ ГОЛМАЙСТОРИ ПРОГРАМА Серия А 14 кръг, понеделник 2 декември  Каляри 4:390 минута  Сампдория