Истинска европейска вечер в София! На националния стадин Васил Левски

...

Драма! ЦСКА и Виктория играят продължения /СНИМКИ/

Истинска европейска вечер в София! На националния стадин " Васил Левски " ЦСКА завоюва с 2:0 против Виктория Пилзен и докара плейофа за влизане в групите на Лига Европа до продължения. Общият резултат досега бе 2:2.

Гостите от Пилзен можеха да открият резултата в 4-ата минута, когато Чори се откъсна от центъра самичък против Бусато, само че стражът на алените избави изстрела на нападателя.

Българският отбор отговори уместно в 7-ата минута. Вион откри Вилдсхут в наказателното поле, който пусна към Кери и ирландецът откри резултата след страховит шут в близкия ъгъл.

В 20-ата минута Бусато още веднъж избави алените страхотна намеса. Янушек центрира към Мускера, който стреля с глава от близка отдалеченост, само че стражът на българския тим отрази с една ръка.

В 40-ата минута чехите вкараха гол, само че той вярно бе анулиран.

При пробива на Мускера отляво топката напусна терена с целия си размер.

ЦСКА - София - Виктория (Пилзен)

Голям пропуск на ЦСКА! в 54-та мвинута Вилдсхуд опропасти отличен пас на Георги Йомов пред вратата на чехите.

Великолепен Георги Йомов! В 64-та минута той вкара за 2:0 и удостовери отличната си форма. Ясно бе - от тук нататък стартира грандиозна борба за класиране.Общият резултат бе подравнен - 2:2.

Страхотна аудитория, алените натиснаха в търсене на трети гол. Изглеждаха и добре физически готови.

Натрупаха обаче четири жълти картона в мача, което вдигаше напрежението.

В 82-та минута чешкият вратар съумя да отклони удар с глава на Кайседо. Натискът на ЦСКА продължаваше.