Испанските грандове Реал Мадрид и Барселона си оспорват Суперкупата на

...

НА ЖИВО: Реал Мадрид - Барселона 4:1, хеттрик на Винисиус, Родриго също вкара

Испанските грандове Реал Мадрид и Барселона си оспорват Суперкупата на Испания в Рияд, Саудитска Арабия. Резултатът в Ел Класико все още е 4:1 . Винисиус Жуниор откри, а три минути по-късно вкара и втори гол. Роберт Левандовски понижи в 33-ата минута, преди бразилецът Винисиус да оформи хеттрика си от дузпа. В 65-ата минута Родриго вкара за 4:1.

Двубоят е с начален час 21:00 и на Gong.bg ще го проследим минута по минута.

В първите няколко минути двата отбора размениха по една рискова офанзива. Барселона можеше да поведе рано-рано в мача, създавайки извънреден карамбол в наказателното поле на „ кралете “.

Реал обаче сподели повече самообладание и в 7-ата минута материализира напъните си в предни позиция. Джуд Белингам пусна страховит извеждащ пас към Винисиус, а бразилецът излезе несмущаван против Пеня, преодоля вратаря и прати топката в мрежата на каталунците за 1:0.

⚽ 7' | 1-0 | GOOOOOOOOOOOOOOOOAAAAAAAAL by!!! |