Интер размаза Дженоа с 4:0 и продължава да бъде лидер

...

Интер попиля Дженоа и завърши 2019 г. с победа

Интер размаза Дженоа с 4:0 и продължава да бъде водач в италианската Серия А, а Ромелу Лукаку бе във фокуса на прожекторите. ''Нерадзурите'' са противник на Лудогорец в елиминациите на Лига Европа и мачовете сред двата тима ще се играят в края на февруари.

Само за 120 секунди мощният нападател на Интер Лукаку вкара гол и даде асистенция, с което действително реши дуела. В 31-ата минута Кандрева центрира меко и Лукаку с глава означи за 1:0. Само след две минути Лукаку още веднъж бе забъркан в обстановка, след която падна и втория гол в мача. Нападателят получи топката в наказателното поле, гърдира бранител и върна към Галярдини, който с удар от 11 метра вкара за повторно в мрежата на гоститe, съобщи Dsport.bg.

В началото на второто полувреме белгиецът имаше страхотна опция да вкара и трети гол. Той получи топката безусловно самичък в наказателното поле, само че стреля в тялото на вратаря на Дженоа.
Източник: fakti.bg