и завършиха 1:1 в мач от Лигата на нациите в

...

Джордан Морис спаси САЩ от загуба срещу Салвадор

и приключиха 1:1 в мач от Лигата на нациите в зона КОНКАКАФ. Александър Ларин изведе салвадорците в 35-а минута и отборът бе покрай първа победа против Съединени американски щати след 30-годишна серия от 19 мача без триумф, само че Джордан Морис избави точката за американците с изравнителен гол в добавеното време на мача.

Двата тима приключиха с по 10 души след червени картони на Пол Ариола за в 70-а минута и Роналд Родригес за Ел в 79-а минута. Равенството остави Салвадор преди всичко в група D с 5 точки, следван от Съединени американски щати 4 и Гренада 1. В група А и също приключиха 1:1. Лиъм Бейли даде задатък на Ямайка в 4-а минута, а Луис Ромо възвърне равенството в добавеното време на първата част. Ямайка е водач в групата с 5 точки, следван от Мексико 4 и Суринам 1.