ХЮСТЪН (AP) — Мичиган беше избран единодушно за номер 1

...

Мичиган е единодушно номер 1 във финалната анкета на AP Топ 25 за футбола. Щатът Флорида завършва равен на 6-то място

ХЮСТЪН (AP) — Мичиган беше определен единомислещо за номер 1 в последната анкета на Асошиейтед прес Топ 25 за колежанския футбол за сезона, откакто Върколаците победиха Вашингтон в мача за плейофния шампионат на колежанския футбол Понеделник вечер, с цел да завоюват първата си национална купа от 26 години.

Върколаците (15-0) получиха всички 61 гласа за първо място като единствения непобеден тим в страната. Вашингтон (14-1) беше втори, най-хубавото извънредно класиране на Хъски, откогато приключиха номер 2 през 1991 година През същата година Вашингтон беше номер 1 в окончателната анкета на треньорите, с цел да претендира за единствената си национална купа.

Тексас (12-2) беше трети, най-хубавото му класиране, откогато приключи на второ място през 2009 година Джорджия (13-1) беше четвърти, а Алабама (12-2), което приключи поредицата от 29 победи на Булдогс в купата на Югоизточната конференция игри, с цел да влезе в плейофа, беше пети.

Щат Флорида (13-1) и Орегон (12-2) приключиха наедно на...