Християн Петров вкара дебютния си гол с червената фланелка при

...

Християн Петров с дебютен гол и с дебютна награда за играч на мача

Християн Петров вкара дебютния си гол с алената фланелка при успеха на ЦСКА с 4:1 над Крумовград в " Коматево ". След дуел бранителят съобщи, че измъчено или не, само че тимът му постоянно би трябвало да побеждава.

" Първото полувреме беше много мъчно. Крумовград е стойностен тим и ни затрудни. Второто полувреме излязохме радикално друго и показахме друго лице. Взехме самодейността и показахме, че сме по-добрият тим. Заслужихме успеха. Винаги ЦСКА би трябвало да се обри за шампионска купа. Рано е да се каже, само че постоянно излизаме да побеждаваме. Няма значение по какъв начин - измъчено или не.

Трябва да излизаме съсредоточено от първата минута, с цел да не е мъчно, както беше през днешния ден. Мисля, че ще приключим с победи мачовете до края на полусезона ", съобщи той.