Германският първенец Байерн спечели гостуването си на Галатасарай в Истанбул

...

Победи за Байерн и Интер в Шампионската лига

Германският отличник Байерн завоюва гостуването си на Галатасарай в Истанбул с 3:1 в третия кръг от груповата фаза на Шампионската лига по футбол. Така " баварците " записаха трети следващ триумф и водят безапелационно с цялостен актив от 9 точки в група " А ".

Кингсли Коман откри резултата за баварците в 8-ата минута, а Мауро Икарди изравни от дузпа след половин час игра. Хари Кейн направи 2:1 за Байерн в 73-ата минута, а шест по-късно Джамал Мусиала осъществя третото попадение за отбора.

В група " Д " финалистът от предишния сезона Интер завоюва против гостуващия Залцбург (Австрия) с 2:1 и записа втори триумф, предава БНР.

Алексис Санчес беше прецизен за домакините в 19-ата минута, а в 57-ата Оскар Глох изравни. Хакан Чалханоолу върна задатъка на Интер от дузпа в 64-тата минута. Малко преди края гол на Лаутаро Мартинес беше анулиран поради засада след интервенция на системата за видиоарбитраж.
Източник: petel.bg