Германия записа нова загуба в подготовката си за домакинството на

...

Япония мина като на парад през Бундестима

Германия записа нова загуба в подготовката си за семейството на Евро 2024. Бундестима падна от Япония с 1:4 в контрола.

Гостит откриха посредством Джуня Ито в 11-ата минута. Само осем по-късно Лирой Сане изравни за състава на. В средата на първото полувреме на „ Фолксваген Арена “ във Волфсбург Япония още веднъж поведе. Този път се разписа Аясе Уеда с добавка от близко.

В края на дуела Такума Асано и Ао Танака прибавиха още две попадния за азиатския отбор.

Загубата е четвърта за Германия в последните пет мача. И най-тежко проваляне от това 0:6 от Испания в Лигата на нациите преди три години. Освен това Биундестима има единствено една победа в шест семейства.

Флик пък е спечелил единствено 12 от всичките си 25 мача отпред, откогато размени Йоаким Льов през август 2021 година, разяснява мениджърът на националния тим Руди Фьолер.

Следващата контрола на Германия е против международният вицешампион Франция. Мачът е във вторник в Дортмунд.
Източник: flashnews.bg