ФИЛАДЕЛФИЯ (AP) — Андрю Уигинс има 21 точки и 10

...

Андрю Уигинс има дабъл-дабъл, води Уориърс до победа със 127-104 над 76ers

ФИЛАДЕЛФИЯ (AP) — Андрю Уигинс има 21 точки и 10 битки, а Джонатан Куминга вкара 18 точки, с цел да поведе Голдън Стейт Уориърс над Филаделфия Отборът на 76ers пропада без Джоел Ембийд, 127-104 в сряда вечерта.

Стивън Къри вкара две точки през първото полувреме и приключи с девет, единствено два мача, откакто загуби 60 точки на Атланта. Клей Томпсън вкара 18 точки за 28 минути, откакто беше оставен на пейката последните седем минути при успеха против Бруклин в понеделник.

С крайния период за търговия в НБА, избран за четвъртък, треньорът Стив Кер сподели, че не чака Уориърс да направи огромен ход. Уориърс се придвижиха до 23-25 ​​и към момента са заседнали на 11-то място в Западната конференция -- тъкмо пред място за шампионата за присъединяване в Западната конференция.

„ Просто в действителност се любувам да упражнявам този тим “, сподели Кер. „ Това е дълъг път. Чувствам, че тази група може да направи нещо особено, в действителност го върша. Ако не създадем нищо на следващия ден, усещаме, че имаме добра груп...