Филаделфия 76ърс поведе с 2:0 победи в серията срещу Бруклин

...

Филаделфия преодоля бавния старт, за да победи за втори път Бруклин

Филаделфия 76ърс поведе с 2:0 победи в серията против Бруклин Нетс след втори следващ домашен триумф, този път с 96:84.

Над всички за отбора от остарялата столица бе Тайрийс Макси, който осъществя 33 точки, в това число и шест тройки. По още 20 точки вкараха Тобайъс Харис и Джоел Ембийд, което компенсира неувереното показване на главния плеймейкър на Филаделфия Джеймс Хардън, който приключи с осем точки.

За гостите, които водеха на полувремето с 49:44, доста мощен мач изигра Камерън Джонсън. Той вкара 28 точки, от които пет тройки. Микел Бриджес добави 21 точки за " мрежите ", само че от всички останали играчи само Спенсър Динуиди с 12 точки завърши с двуцифрен актив.

Следващият мач от серията, която се придвижва в Ню Йорк, е в нощта на четвъртък против петък.