Ерик тен Хаг похвали характера на Расмус Хойлунд, след като

...

Ерик тен Хаг говори за способността на Расмус Хойлунд да „се представя под стрес“

Ерик загар Хаг похвали характера на Расмус Хойлунд, откакто 21-годишният състезател означи два гола през първите седем минути, с цел да помогне на Манчестър Юнайтед да доближи 2 -1 победа във Висшата лига над Лутън на Кенилуърт Роуд.

След постепенно начало на кариерата си на Олд Трафорд, нападателят – подписан от Аталанта за £72 милиона – към този момент означи в шест поредни мача, с цел да го реализира 13 гола в първите си 30 мача за Юнайтед, в това число седем от 20 в лигата.

Юнайтед направи съвършения старт против тима на Роб Едуардс, повеждайки в границите на една минута, когато неверно прецененото подаване на Амари Бел беше захванат от Хойлунд, датчанинът препуска и придвижва топката към вратаря Томас Камински, преди да я търкулне в празната врата.

И за нула време преимуществото беше удвоено, Хойлунд още веднъж беше прецизен, като отрази удара на Алехандро Гарначо изпитание отвън наказателното поле в близката греда с гърди.

Лутън отвърна и понижи изоставането на половина...