Един от героите за България от равенството 1:1 като гост

...

Георгиев: Целият отбор е герой, ще е провал, ако не бием Литва

Един от героите за България от равенството 1:1 като посетител на Италия, Георги Георгиев, побърза да посочи, че заслугата за тази точка е на безусловно целия състав, тъй като в противоположен случай нищо нямаше да е допустимо.

„ Всички бяха герои през вчерашния ден. Целият тим даде всичко от себе си, с цел да можем да се поздравим с позитивен резултат. Без тези отборни старания нямаше да стане. Не се усещам персонално аз като воин “, стартира той.

В такива мачове, срешу сходни тимове, може да ти кварат 3 гола за 10 минути. Във всички 90 минути бяхме на равнище и това беше решаващата причина да си тръгнем с хикс.

„ Вече сме не запомнили мача, тъй като идващият чука на вратата. Сега идва по-важният мач с Литва. Всичко с изключение на победа ще е неприятен резултат и ще се не помни триумфа през вчерашния ден. Напълно сме съсредоточени за мача на 5-ти.