Дунав остава в Първа лига! Русенци успяха да спечели с

...

Дунав остава в елита след голов трилър

Дунав остава в Първа лига! Русенци съумяха да завоюва с 3:2 против Септември в София и с общ резултат 3:3, само че повече голове на непознат терен резервират мястото си измежду най-хубавите.
Срещата на ст. " Васил Левски " започва доста добре за столичани, които откриха посредством Здравко Димитров още в петата минута. До края на полувремето обаче " драконите " избухнаха с цялостен поврат. Първо Исмаил Иса изравни в 41-ата минута, а единствено 3 минути по-късно Свилен Щерев направи 2:1. След почивката Септември се хвърли да изравнява и съумя да го стори. Боби Галчев бе прецизен в 67-ата минута, само че 6 по-късно още веднъж Щерев направи 3:2 за русенци. В 81-ата минута обаче Щерев пое към съблекалните откакто бе изпъден от съдията. До края обаче Септември не съумя да изравни.

ВИЖТЕ ВИДЕО ТУК
Така Дунав остава в елита, до момента в който Септември ще играе най-вероятно против Арда Кърджали за място в Първа лига. Другия бараж опълчва Витоша Бистрица и Монтана.
Източник: standartnews.com