Дублиращият тим на Хебър загуби с 0:4 гостуването си на

...

Дубълът на Хебър загуби с 0:4 визита си в Сливница

Дублиращият отбор на Хебър загуби с 0:4 гостуването си на Сливнишки герой(Сливница). Срещата беше от 2-рия кръг на Трета ЮФЛ.

Домакините натиснаха още от първата минута младите си съперници от Хебър.

В 23-та минута основния арбитър Йордан Воденичаров изгони от игра Ничо Ничев от Героя и Ангел Генчев от Хебър. Двамата бяха най-активни в крепко меле, изпъстрено от боричкане и дърпане.

Сливнинчани дръпнаха с 1:0 в резултата в 33-а минута, откакто Марио Йорданов засече едно центриране отдясно и след лек рикушет топката се озова в мрежата на Йосиф Киуан за 1:0.

В края на полувремето сливничани удвоиха. След пробив по фланга Денислав Минчев центрира в наказателното поле на Хебър, където Мартин Костадинов и заби с глава топката неспасяемо за 2:0.

След почивката темпото на игра спадна, а домакините затвърдиха успеха си в заключителните акомпанименти на мача. В 85-та минута Марио Йорданов изведе самичък против вратаря Росен Виденов и младока бе непогрешим за 3:0.

В последната минута Кристиян Николов фиксира с добавка крайното 4:0 за Героя.

Източник: marica.bg