Доста изненади имаше днес в Шампионската лига, след като два

...

Юнайтед и Арсенал загубиха, Реал Мадрид взе зрелище в Неапол

Доста изненади имаше през днешния ден в Шампионската лига, откакто два от британските колоси Арсенал и Манчестър Юнайтед загуби срещите си.
Прочетете още
Манчестър Юнайтед падна вкъщи от Галатасарай с 2:3. Хойлунд откри за домакините в 17-та минута, а Заха в 23-та изравни. Хойлунд в 67-та минута още веднъж изведе Юнайтед напред, само че Актюрголу в 71-та изравни. Каземиро беше изпъден в 77-та минута, а Икарди изпусна дузпа. Малко по-късно в 81-та минута Икарди донесе триумфа на Галатасарай.

Ланс победи Арсенал като хазаин, Жесус откри в 14-та за лондончани, само че след голове на Томасон в 25-та и Уахи в 69-та французите хвърлиха бомбата.

Зрелище имаше в Неапол, където Реал Мадрид излъга с 3:2 Наполи. Йостигард в 19-та откри за домакините, само че Винисиус и Белингам донесоха цялостен поврат за Реал. През втората част Желински от дузпа изравни, а вратарят Мерет си означи автогол в 78-та минута и испанците завоюваха.

Байерн Мюнхен се изтеза в Копенхаген и трябваше да обръща домакините. Лерагер откри в 56-та минута, само че след голове Мусиал и Тел баварците стигнаха до успеха.