Добър вечер уважаеми зрители. Спите ли? Нема такъв футбол.Царско село

...

2:0 - Добър вечер уважаеми зрители. Спите ли?

Добър вечер уважаеми фенове. Спите ли? Нема подобен футбол.

Царско село и Левски разстреляха и последната заблуда за феърплей, за кардинални и безстрашни рефери! 0:2 за сините след 90-ата минута? А някой знае ли кои тъкмо са тези сините? Тези, които ни карат да се червим след мач с анонимници от Кипър. Тези, които биях в нашето състезание тъй като би трябвало да бият и това се знае преди началото на мача. Не е ясно кой и какво знае, само че фактът е, че на терена са цялостни некадърници.

В Левски направиха селекция, докараха нов треньор, афишираха упоритости.

Те нали сякаш са нови, а отново са си същите.

Сините са преди всичко и какво от това? Левски е доста, доста слаб тим. Който не има вяра, да гледа мача с Царско село, или тези с Ларнака.

Не ви ли омръзна да ви лъжат на дребно?

Събраа се преди шампионата, раздадоха телефонни номера, подсигуряваха бистрота, а всичко си остава както досега. ОчевАдна дузпа ца Царско село в края на мача при 0:0, а нищо. Очеизбождащ фаул на Райнов против вратаря Чворович, само че още веднъж си трае, с цел да стане 1:0 в 90-ата минута.

Колко пъти се повтаря остарялата история? Изхвърляме единия, прегръщаме втория.

Този вторият се споделя Станимир Тренчев. Сладурът е млад, ще прогресира, щом толкоз от рано е питомен. Само да си кажем - не го мъчете момчето, дойте такива мачове на старите муцуни. Просто няма да се постанова да се чака до 90-ата минута.

Пак ли ще живееш в неистина? Нема такава страна.

А ние тук си приказваме за футбол. И за тоя Станимир... сладур, ще пораства.