Днес от 15:15 ч. Арда приема Етър в първия мач

...

Арда гледа към топ 3

Днес от 15:15 ч. Арда приема Етър в първия мач за деня от родния шампионат. Главен арбитър на мача в Кърджали е Венцислав Митрев.

Домакините са във впечатляваща форма от четири следващи победи, с което се изкачиха до 5-о място в класирането.

При нов триумф през днешния ден отборът на Александър Тунчев ще събере 22 т. и ще изпревари с една четвъртия ЦСКА, като ще се изравни с третия Левски.

Арда е изиграла 9 мача до момента – с един по-малко от ЦСКА и Левски.

Етър е финален с 4 т., колкото има и Славия. Отборът остана без треньор, откакто се раздели с Емануел Луканов.

На „ Арена Арда “ „ виолетовите “ ще бъдат водени от досегашния помощник-треньор Марин Стефанов, а от клуба разкриха, че се водят договаряния за нов ментор.

Тимът от Велико Търново ще бъде без Валери Христов, който получи червен картон при загубата от Пирин (0:2) в четвъртък.
Източник: novsport.com