В Свищов беше представена изложба, част от програмата за 140 години предучилищно образование
Днес, 17.06.2022 година в двора на Свети Николското учебно заведение в Свищов беше показана галерия, част от програмата за 140 години предучилищно обучение.
Над 140 рисунки от цялата страна са взели участие в състезанието „Моята детска градина – дом на мечти“. В състезанието можеха да вземат участие в обособена категория и фотографски фотоси.
Ето и наградените:
Рисунка
ПЪРВО МЯСТО – Борис Божидаров Петров, ДГ „ Васил Левски “, гр. Свищов
ВТОРО МЯСТО – Кристиян Ивайлов Младенов, ДГ „ Васил Левски “. гр. Свищов
ВТОРО МЯСТО – Радостина Венциславова Величкова, ДГ „ Здравец “ гр. Горна Оряховица
ТРЕТО МЯСТО – Тея Свиленова Начева, ДГ „ Васил Левски “
ТРЕТО МЯСТО – Шанай Неджванова Хюсеинова, ДГ „ Радост “ с. Царевец, изн. група в с. Алеково
ПООЩРИТЕЛНА НАГРАДА – Дариана Стефанова Петрова, ДГ „ Първи юни “ гр. Велико Търново, трета група
ПООЩРИТЕЛНА НАГРАДА – София Андреева Гюрова, ДГ „ Чиполино “ – трета възрастова група
ПООЩРИТЕЛНА НАГРАДА – Лияна Иванова Караджова, ДГ „ Никола Йонков Вапцаров “ гр. Асеновград, група „ Мики Маус “
Снимка
ПЪРВО МЯСТО – Детска градина „ Елена Грънчарова“, град Горна Оряховица, втора група „ Гордите българчета“
ВТОРО МЯСТО- I група „Пчелички“ – ДГ „Радост“, гр. Свищов
ТРЕТО МЯСТО – Детска градина „ Чиполино “ – IV група
ПООЩРИТЕЛНА НАГРАДА – IV група Слънчице, ДГ Слънчо, гр. Свищов
ПООЩРИТЕЛНА НАГРАДА – ДГ „Васил Левски “, гр. Свищов
Над 140 рисунки от цялата страна са взели участие в състезанието „Моята детска градина – дом на мечти“. В състезанието можеха да вземат участие в обособена категория и фотографски фотоси.
Ето и наградените:
Рисунка
ПЪРВО МЯСТО – Борис Божидаров Петров, ДГ „ Васил Левски “, гр. Свищов
ВТОРО МЯСТО – Кристиян Ивайлов Младенов, ДГ „ Васил Левски “. гр. Свищов
ВТОРО МЯСТО – Радостина Венциславова Величкова, ДГ „ Здравец “ гр. Горна Оряховица
ТРЕТО МЯСТО – Тея Свиленова Начева, ДГ „ Васил Левски “
ТРЕТО МЯСТО – Шанай Неджванова Хюсеинова, ДГ „ Радост “ с. Царевец, изн. група в с. Алеково
ПООЩРИТЕЛНА НАГРАДА – Дариана Стефанова Петрова, ДГ „ Първи юни “ гр. Велико Търново, трета група
ПООЩРИТЕЛНА НАГРАДА – София Андреева Гюрова, ДГ „ Чиполино “ – трета възрастова група
ПООЩРИТЕЛНА НАГРАДА – Лияна Иванова Караджова, ДГ „ Никола Йонков Вапцаров “ гр. Асеновград, група „ Мики Маус “
Снимка
ПЪРВО МЯСТО – Детска градина „ Елена Грънчарова“, град Горна Оряховица, втора група „ Гордите българчета“
ВТОРО МЯСТО- I група „Пчелички“ – ДГ „Радост“, гр. Свищов
ТРЕТО МЯСТО – Детска градина „ Чиполино “ – IV група
ПООЩРИТЕЛНА НАГРАДА – IV група Слънчице, ДГ Слънчо, гр. Свищов
ПООЩРИТЕЛНА НАГРАДА – ДГ „Васил Левски “, гр. Свищов
Източник: novinata.bg
КОМЕНТАРИ