Джуд Белингам направи изключителен първи щрих преди гола на Родриго

...

Джуд Белингам приветства „много палавия“ момент на Реал Мадрид по време на победата на Ман Сити

Джуд Белингам направи извънреден първи щрих преди гола на Родриго против Манчестър Сити.

Реал Мадрид приключи наедно 4-4 със Сити в своя четвъртфинален конфликт от Шампионската лига, като равенството в последна сметка се реши с дузпи, до момента в който Реал провежда полуфинален конфликт с Байерн Мюнхен. Реваншът в действителност стартира чудесно за тима на Карло Анчелоти, защото Родриго им даде преднина в 12-ата минута.

Бразилският нападател вкара отскочил удар, откакто първичният му удар беше избавен от Едерсон, само че доста се концентрира върху ролята на Белингам при попадението, когато той изтръгна дълга топка от небето със ужасно първо допиране.

„ Това е първото предписание на футбола, първото допиране “, сподели носителят на Световната купа Фабио Канаваро пред Amazon Прайм при разискване на задачата. „ Той [Белингам] сподели страхотна персона. Първо допиране, дрибъл и приказен гол.

" Преди бяхме споделили, че Сити ще се бори при тези условия и с неочаквани пасове. Цялат...