Джеймс Хардън реализира 31 точки за победата на Хюстън със

...

Хардън изведе Хюстън до победа над Минесота в НБА

Джеймс Хардън осъществя 31 точки за успеха на Хюстън със 120:102 вкъщи против Минесота в дуел от постоянния сезон в Националната баскетболна асоциация. Отборът на Рокитс реализира 11-та поредна победа в Лигата, до момента в който звездата на гостите Джими Бътлър се контузи в коляното в самия завършек на третата част. След скок за отскочила от коша топка Бътлър се свлече на земята и престоя на пода към три минути, след което беше изнесен от полето благодарение на своите съотборници.

Клинт Капела добави още 25 точки и 11 битки за Хюстън, записвайки своя десети " дабъл-дабъл " през последните 13 мача. Крис Пол се отличи с 14 точки, 10 битки и 8 асистенции за Рокитс. Андрю Уигинс беше най-резултатен за Минесота с 21 точки, а съотборниците му Джеф Тийг и Карл-Антъни Таунс се отличиха с по 18 точки. Таунс овладя и 18 отскочили топки под кошовете.
The squad made it ‘Cold Like Minnesota’ inside @ToyotaCenter!#11StraightWins pic.twitter.com/x6YAk6IMQM