Джейк ДеБруск вкара втория си гол в третата част, което

...

ОБЗОР: Лидерите Бостън и Лас Вегас с победи в НХЛ

Джейк ДеБруск вкара втория си гол в третата част, което обезпечи успеха на Бостън над Питсбърг с 2:1 в по този начин наречената " Зимна класика ", играна навън в Фенуей Пърк в Бостън пред 39 243 фенове.

Линус Улмарк направи 26 спасявания за Бостън, който има 8 победи в последните си 11 мача с НХЛ. Каспери Капанен означи за Питсбърг, а Кейси ДеСмит избави 19 шута.

Никълъс Рой вкара две попадения във втората част за триумфа на Вегас над Колорадо с 3:2. Майкъл Амадио също вкара за Вегас, а Логан Томпсън отрази 27 удара. Нейтън Макинон от Колорадо вкара най-бързия гол в НХЛ от 2018 година насам, като се разписа след единствено 25 секунди на леда.

Тревис Конечни и Джоел Фарабий записаха по гол и асистенция за успеха на Филаделфия над Анахайм с 4:1 като посетител. Морган Фрост и Скот Лохтън също означиха, а Ноа Кейтс и Кевин Хейс записаха по две асистенции. за триумфа. Самуел Ерсон спря 28 шута. Райън Строум вкара в последната минута за Анахайм, а Джон Гибсън избави 29 удара.