ДЕНВЪР (AP) — Майкъл Портър-младши имаше сензационна стрелба вечер по

...

Портър и Йокич имат страхотни вечери, водят Нъгетс до победа със 113-100 над Никс

ДЕНВЪР (AP) — Майкъл Портър-младши имаше сензационна пукотевица вечер по пътя си към 31 точки, Никола Йокич записа своята 22-ра тройка- дубъл на сезона и Денвър Нъгетс удържаха Ню Йорк Никс за победа със 113-100 в четвъртък вечер.

Йокич приключи с 30 точки, 14 битки и 11 асистенции, до момента в който настоящият първенец Нъгетс се усъвършенства до 13 -2 след почивката на All-Star и се изкачи в границите на процентни точки от първото място в Западната конференция.

Портър беше 13 от 16 от полето – в това число пас към себе си отвън стъклото за забивка – и 2 от 2 от линията за наказателно мятане. Портър също имаше три тройки, които му донесоха 193 за сезона и надминаха марката на Дейл Елис за един сезон в тима, сложена през 1996-97.

Джамал Мъри добави 23 точки, преди да накуца от пода с малко по-малко остава минута, откакто нарани глезена си. Нъгетс бяха мощно съсредоточени за този мач след загубата с 38 точки от Никс на 25 януари в Медисън Скуеър Гардън, най-неравномерната загуба на...