ДЕНВЪР (AP) — Де'Арън Фокс има 30 точки, осем асистенции

...

Фокс вкарва 30 точки, сваля Кингс от 16 надолу за победа със 102-98 над Нъгетс

ДЕНВЪР (AP) — Де'Арън Фокс има 30 точки, осем асистенции и осем битки, Домантас Сабонис има 20 точки и 13 битки, а Сакраменто Кингс се събраха от пасив от 16 точки през второто полувреме, с цел да победят Денвър Нъгетс със 102-98 в сряда вечер във финалния мач и за двата тима преди паузата за мача на звездите в НБА.

Победата беше вторият за Кралете в петдневна серия против Нъгетс, които те победиха със 135-106 предишния петък в Сакраменто. Сънс, Фокс възпламени завръщането на своя тим. Той вкара 15 точки в четвъртата четвърт, в това число едно разпъване в последните 2:02, в което той направи персонална серия от 8-0, която трансформира една точка недостиг в преднина от седем точки. Това беше петият мач на Fox този сезон с минимум 15 точки през четвъртата четвърт, което е третият най-голям резултат в лигата.

Това беше 37-ият следващ мач на Сабонис с най-малко дабъл-дабъл. Харисън Барнс добави 20 точки за Кингс, до момента в който направи шест от деветте си опита за гол от игра.