Дарвин Нунес вкара 1000-ия гол от управлението на Юрген Клоп

...

Дарвин Нунес вкара забележителни голове, когато Ливърпул пое контрола над Спарта Прага

Дарвин Нунес вкара 1000-ия гол от ръководството на Юрген Клоп в удобната победа на Ливърпул с 5-1 в Лига Европа над Спарта Прага, само че това не беше идеалното загряване в неделния конфликт за купата с Манчестър Сити след нов удар от травма.

Уругвайският национал приключи равенството в първия мач от 1/8-финалите с още един на полувремето, само че това беше първият му в 25-ия минута, което беше извънредно значимо – и освен поради забележителността, която докара.

Ливърпул беше под нескончаем интервал на напън, откакто Алексис Мак Алистър пое дузпите от Нунес след неуспеха му против Челси през януари, ги беше сложил напред.

Може би подбуден от оня високомерен Нунес – от нищото, както постоянно е неговата податливост – намесен от остана, с цел да нанесе брилянтен поглъщащ удар от 25 ярда над вратаря Питър Виндал.

Вторият му резултат пристигна, когато Мак Алистър, с глава и плещи над всички останали в владеене, игра превъзходна топка над горната част, която...