Далас Маверикс претърпя домакински поражение от Филаделфия Севънтисиксъпс със 116:120

...

Филаделфия посече Дончич и компания в Далас

Далас Маверикс претърпя домашен проваляне от Филаделфия Севънтисиксъпс със 116:120 точки в мач от постоянни сезон на НБА.

Тобайъс Харис приключи с 28 точки и вкара основна тройка за гостите от Филаделфия. Те водеха с 15 точки при оставащи шест минути в мача, само че Лука Дончич се развихри и означи 9 точки за две минути. Дончич осъществя 38 точки, 11 битки и 10 асистенции в срещата, само че Маверикс не съумяха да надвият съперника си.

В класирането Далас е осми на Запад с актив от 34 победи и 27 загуби, до момента в който Филаделфия е пети в Източната конференция с баланс от 35 триумфа и 25 провали.

Tobias Harris (28 PTS), Tyrese Maxey (24 PTS) and Kelly Oubre Jr. (21 PTS) lead the way as the get the road win in Dallas!