Четирите гола на Коул Палмър при победата на Челси с

...

Маурисио Почетино „толкова разстроен“ от отпадането на дузпата на Челси въпреки огромната победа

Четирите гола на Коул Палмър при успеха на Челси с 6-0 над Евертън на Стамфорд Бридж бяха засенчени от това, което Маурисио Почетино назова „ недопустимо “ държание защото двама от играчите му участваха във физическа кавга за това кой да извърши дузпа.

Домакините водеха с четири гола преднина през второто полувреме, когато Николас Джаксън и Нони Мадуеке провокираха неприятната сцена, която остави техния управител усещам нуждата да се извиня на почитателите, които гледат мача по целия свят.

Палмър, назначеният реализатор на дузпи от клуба, най-сетне пое управлението след намесата на капитана Конър Галахър, възстановявайки спокойствието си, с цел да вкара четвъртия си гол в мача и преминете към 20 гола във Висшата лига за сезона.

„ Играчите знаят, клубът знае, че Палмър извършва дузпата, “ сподели Почетино, който беше очевидно разчувствуван по време на отговорностите си след мача.

“Аз съм толкоз, толкоз смутен от обстановката. Във всяка страна хор...