Черноморец постигна убедителна победа в поредната си контрола от предсезонната

...

Черноморец разби дубъла на Спартак , четирима юноши на клуба играха за акулите

Черноморец реализира безапелационна победа в следващата си контрола от предсезонната подготовка. “Акулите ” се постановиха с 5:1 над дублиращия тим на Спартак (Варна). Двубоят се игра в морската столица.Всичко в интерес на домакините бе решено още през преди почивката, когато те имаха задатък от 4:0.

С три гола се регистрира нападателят от Северна Македония Андрей Симевски, а две попадения наниза португалецът Аризио Коща.През първото полувреме двамата чужденци вкараха по два гола, а през второто македонецът оформи своя хеттрик.Не може да не се означи, че присъединяване в мача взеха и четирима фрагменти от школата на клуба.Борис Димов - централен бранител, Георги Кръстев - ляв бек, Румен Дюлгеров - опорен халф, Костадин Костов - централен бранител, както и вратарят Стивън Михайлов записаха присъединяване в мача и треньорското управление бе предостатъчно.Първите трима са родени през 2006 година, а Коцето е 2005 година. Вратарят е по-голям - 2004 година, като всички те са чеда на бургаската школа на Черноморец. " Получи се потребна инспекция, няма по какъв начин да не бъда удовлетворен. Можехме да вкараме още. Доволен съм и от младите момчета, тъй като тези момчета са бъдещето на бургаския футбол. Стараха се доста ", съобщи Великов след мача.
Източник: novsport.com