Черноломец (Попово) спечели у дома с 3:0 срещу Лудогорец III

...

Черноломец нокаутира Лудогорец III за 20 минути

Черноломец (Попово) завоюва вкъщи с 3:0 против Лудогорец III (Разград). Двубоят е от осмия кръг на Североизточната Трета лига. Заслужен триумф за домакините, които доиграха последния четвърт час с понижен състав. Първият сериозен миг обаче беше пред тяхната врата. Това се случи десетина минути след началния сигнал, когато рефера отсъди дузпа, само че Димитър Пантев я избави.
 Илиян Станчев: Искаме трите точки и да радваме почитателите Илиян Станчев: Искаме трите точки и да радваме почитателите
Последваха вихрени скоростни офанзиви на Черноломец и интригата дефинитивно изчезна единствено за 20 минути. Първо в 22-ата Тихомир Кънев откри резултата с глава след центриране на Беадир Беадиров. Голмайсторът се разписа по същия метод и в 34-ата. В 42-ата пък Светослав Славчев стреля неспасяемо от далечно разстояние за окончателното 3:0. Около четвърт час преди края Беадиров беше отхвърлен с червен картон.