Черно море удави Ботев Пловдив с 4:3 в Коматево. Автогол в

...
Черно море удави Ботев Пловдив с 4:3 в Коматево.
Автогол в

Черно море удави Ботев в голов трилър 4:3

Черно море удави Ботев Пловдив с 4:3 в Коматево. Автогол в последната минута на постоянното време донесе трите точки на варненци. Загубата остави канарчетата на дъното в класирането единствено с една точка. Двата тима изнесоха същински театър, който впечатли неутралните фенове. Домакините поведоха с гол на Антоан Бароан още в 8-ата минуга. Варненци обаче бързо върнаха попадението посредством Закария Беншаа (19). Отново Антоан Бароан (41) даде задатък на канарчетата с хубав акробатичен удар. Матеус Клементе (64) донесе ново равнене на резултата преди Роеи Херман (66) за трети път да изведе Ботев напред. Черно море нанесе смъртоносния удар единствено за две минути. Най-напред Матиас Курьор изравни, а по-късно Точукву Нади си вкара автогол след неточност на капитана Виктор Генев.
Източник: plovdiv-online.com