Черно море победи Сливен с 2:0 в среща от 25-ия

...

Моряците продължават с победите в Елитната група до 19 години

Черно море победи Сливен с 2:0 в среща от 25-ия кръг на Елитната група по футбол до 19 години, играна на стадион “Корабостроител ” във Варна. Попаденията за “моряците ” осъществиха Велислав Василев и Денислав Ангелов.

След куп пропуски през първото полувреме, варненци съумяха да открият резултата в 65-ата минута. Велислав Василев лиши топката в половината на Сливен, напредна и с удар в близкия ъгъл осъществя за 1:0.

10 минути по-късно след добра офанзива отляво и центриране на Даниел Стоянов, Денислав Ангелов с глава оформи крайния резултат.

Така Черно море остава водач в класирането в Елитната група до 19 години с актив от 63 точки, с четири повече от втория Лудогорец.

В идващия кръг “моряците ” на Мартин Христов гостуват на Берое. Мачът е на 3 май от 16,30 часа в Стара Загора.

Съставът на Черно море:  Ростислав Маринов, Александър Георгиев, Даниел Стоянов, Георги Топалов, Мартин Дичев, Петър Вуцов, Павел Георгиев, Велислав Василев (67-Иван Иванов), Данаил Димов (80-Александър Стефанов), Антоан Вълчев (67-Христо Иванов), Денислав Ангелов (82-Балю Балев).

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТСПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!

ЗА ДА КОМЕНТИРАТЕ СТАТИЯТА, МОЛЯ, РЕГИСТРИРАЙТЕ съдебна експертиза ЗА СЕКУНДИ ТУК - https://petel.bg/registration.html