Черно море и Етър завършиха наравно 0:0 в мач от

...

Черно море и Етър направиха 0:0 в слаб мач

" Черно море " и " Етър " приключиха наедно 0:0 в мач от 10-ия кръг на Първа професионална футболна лига. Домакините продължиха черната си серия и са без триумф четвърти мач в шампионата, само че въпреки всичко прекъснаха поредност от три загуби.

Двата тима изиграха забавно първо полувреме, само че доста мъчно създаваха чисти голови положения. Първата сериозна обстановка бе за домакините още в първата минута, когато Орлин Старокин стреля доста рисково от към 25 метра, само че топката излезе в навън. В 23-та минута бе най-чистото състояние за " Черно море " преди почивката. След центриране Георги Божилов смъкна с глава топката към Георги Илиев, само че капитанът на домакините стреля едва от към десетина метра и вратарят на " Етър " Христо Иванов улови топката. Гостите се регистрираха през първото полувреме с два мощни, само че неточни удара от отдалеченост и неакуратен изстрел с глава на Самб Бадара.

През второто полувреме двата тима още веднъж не успяваха да основат чисти голови обстановки. В 67-та минута гостите можеха да отбележат гол. След центриране на Александър Александров от дясно топката доближи до Румен Руменов, който стреля с глава, само че неопределено. В 80-та минута Атанас Зехиров имаше опция да вкара за домакините, само че стреля доста неопределено от чиста позиция. В 84-та минута гостите имаха искания за дузпа за нарушаване на Илиас хасани против Румен Руменов, само че съгласно съдията фаул нямаше.