ЧАПЪЛ ХИЛ, Северна Каролина (AP) — Ар Джей Дейвис вкара

...

Дейвис постави рекорд в Смит Сентър с 42 точки, докато №9 Северна Каролина победи Маями със 75-71

ЧАПЪЛ ХИЛ, Северна Каролина (AP) — Ар Джей Дейвис вкара четири следващи тройки по време на завладяващо второ полувреме по пътя си към най-високите 42 точки в кариерата си, а номер 9 Северна Каролина удържа плъзгането на Маями със 75-71 в понеделник вечерта.

Дейвис, старши гард, който сложи връх по точки на Smith Center, имаше 21 точки във всяка половина. Той подвигна темпото със ужасно показване с по-малко от 7 1/2 минути игра и в последна сметка означи 7 за 11 на 3s.

Единственият състезател за Tar Heels (22-6, 14 -3 Конференция на Атлантическото крайбрежие), с цел да означи двуцифрен брой голове, Дейвис означи 1 за 2 на линията за наказателно мятане с оставащи 24,4 секунди, с цел да даде на UNC преимущество от 73-70.

Норчад Омиер имаше 22 точки, Бенсли Джоузеф вкара 21, а Кишон Джордж добави 14, с цел да поведе Маями (15-14, 6-12), който загуби седми следващ мач.

Омиер пропусна кроше в лентата, което можеше да изравни резултата към 45 секунди до края. След т...