Ботев загуби с 0:1 от Черно море при гостуването си

...

Безумен гол коства на Ботев загуба във Варна

Ботев загуби с 0:1 от Черно море при гостуването си във Варна в дуел от 11-ия промеждутъчен кръг в елита. Единственият гол в дуела вкара някогашния състезател на Ботев Атанас Илиев в 19-та минута, само че попадението беше позволено прекомерно елементарно, след неточност в отбраната на " канарчетата ".
Прочетете още

Още в 15-та секунда Черно море удари греда, откакто Александър Василев насочи удар от отдалеченост, само че той срещна напречната греда.

В 19-та минута Черно море откри след безумна неточност в Ботев. Кайзер изрита топката, а Мазир Сула игра с нея, само че никой от бранителите на пловдивчани не съумяха да изичистят и топката доближи до Атанас Илиев, който без проблем разстреля вратаря на Ботев за 1:0. Бившия състезател на " канарчетата " не се зарадва, откакто означи.

Последва рисков удар на Илиев, който премино около вратата.

В 33-та минута след осъществяване на корнер Йонас Там насочи удар, само че над вратата.

Малко по-късно удар на Пашеко беше избавен от Кайзер.

В началото на втората част изстрел на Пабло Гарсия беше избавен от Кайзер.

В 54-та минута Васил Панайотов стреля, само че ударът му премиа около вратата.

В 64-та минута Мазир Сула насочи удар, само че той беше неакуратен.

В 75-та минута Атанас Илиев стреля рисково, само че Кайзер отрази.

В 87-та минута след центриране от фаул се стигна до блъсканица в наказателното поле на Ботев, Кайзер се опита да боксира, само че падна на земята, а Влатко Дробаров се докопа до топката и стреля, само че около вратата.

Със загубата Ботев е 12-ти с 9 точки, а Черно море е втори с 27 точки.

В събота Ботев приема Берое.

Черно море:  Иван Дюлгеров, Виктор Попов, Живко Атанасов, Влатко Дробаров, Цветомир Панов, Васил Панайотов, Пабло Алварес, Александър Василев, Мазир Сула, Едгар Пашеко, Атанас Илиев

Ботев:  Даниел Кайзер, Джеймс Етоо, Антоан Конте, Йонас Там, Константинос Балоянис, Точукву Ннади, Антонио Перера, Самюел Акере, Ивелин Попов, Красиан Колев, Мартин Секулич

Източник: trafficnews.bg